Wyjazd na narty w Alpy - San Valentino we Włoszech

Zimowy wypoczynek w pięknych klimatach krajobrazu górskiego, w samym centrum dobrze przygotowanych tras dla narciarzy to idealne miejsce na spędzenie weekendu lub dłuższego wypoczynku. To tutaj można podładować swoje siły, odpocząć od codziennego trybu życia. Piękne widoki, jakie oferuje to miejsce, trzeba koniecznie uwiecznić na zdjęciu, korzystając z okazji podczas pobytu na nartach.
Narty w Alpach wyjazd z dziećmi - last minute

Raj dla wielbicieli białego szaleństwa

Alpy to miejsce przyciągające od wielu lat rzeszę ludzi ceniących sobie mnogość dobrze przygotowanych tras narciarskich. W zależności od stopnia umiejętności znajdziemy tutaj stok, na którym z przyjemnością będziemy mogli w pełni zrelaksować się. W tym celu warto jest odwiedzić region Val Venosta we Włoszech. Leży on na styku granic włosko - austriacko - szwajcarskiej. Znajdują się tam świetnie przygotowane miejsca zjazdowe o średnim stopniu trudności, usytuowane na wysokości od 1400 - 2850 m n.p.m. Dają możliwość wypróbowania swoich sił na różnych obiektach, które się tutaj znajdują. W sumie do dyspozycji jest aż 117 km tras narciarskich. Wyjazd na narty do Val Venosta to dodatkowo piękne malownicze tereny, które zachwycą każdego swoim urokiem. Innym miejscem wartym odwiedzenia jest Ischgl Silvretta Ski Arena. Jest to największy region narciarstwa we Wschodnich Alpach. To tutaj aż 41 wyciągów narciarskich i kolejek oraz 238 km tras narciarskich oczekuje na przybycie zagorzałych wielbicieli białego szaleństwa. Rozległe, bezdrzewne stoki, szerokie doliny i brak wysokoalpejskich stromizn czyni ten teren idealnym miejscem dla narciarzy. Położenie w bliskim sąsiedztwie Samnaun leżącego po stronie szwajcarskiej stwarza możliwość odwiedzenia również tego kompleksu, słynącego z carvingu i snowboardu.

Atrakcyjne miejsce hotelowe

Uczestnicy wyjazdów chętnie korzystają z zakwaterowania w hotelu położonym w San Valentino. Zabytkowe miasteczko leżące pomiędzy jeziorami stwarza idealne warunki do spacerów po intensywnym dniu spędzonym na stoku. Niewielka odległość usytuowania hotelu Post od wyciągów narciarskich jest jego wielką zaletą, jak również dobre połączenie z innymi punktami narciarskimi. To tutaj do dyspozycji wczasowiczów są pokoje z łazienką, telewizja, możliwość skorzystania bezpłatnie z sauny, bar, restauracja oraz spora dawka Tyrolskiej atmosfery. Obfite śniadanie w postaci szwedzkiego bufetu, dwudaniowa obiadokolacja z możliwością wyboru, sałatki i degustacja typowych dań tego regionu w gościnnej atmosferze to doskonały wybór tego miejsca.

San Valentino we Włoszech niezapomnianym miejscem na mapie Europy

Jeśli ktoś ceni sobie łączenie przyjemności szusowania na rewelacyjnych kompleksach zjazdowych z podziwianiem piękna natury wyjazd do Wloch do San Valentino będzie spełnieniem marzeń. Miejsce to stanie się niezapomnianym przeżyciem, do którego chętnie zechcemy powracać. To miłe spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu w towarzystwie znajomych i zaśnieżonych włoskich Alp.