Narty w Alpach - Hotel Bergheimat Szwajcaria

Szukasz idealnego miejsca do aktywnego wypoczynku w postaci szaleństwa na stoku narciarskim? Na pewno nie raz słyszałeś o przepięknych, zapierających dech w piersiach widokach z Saas Fee. Szwajcaria słynie z niezapomnianych, górskich krajobrazów. Każdy, kto choć raz odwiedził tamtejsze malownicze tereny, już zawsze chętnie będzie do nich wracał. Fani narciarstwa właśnie tam odnajdują swoje ulubione stoki. Miejscem, w którym zregenerujesz utracone podczas zimowej rozrywki siły jest słynny Hotel Bergheimat, który każdego roku gości turystów w jak najlepszym stylu.
Narty w Alpach dla dzieci

Hotel Bergheimat - Szwajcaria

Hotel Bergheimat to 4-gwiazdkowy obiekt położony w samym centrum malowniczej miejscowości Saas Grund na terenie Szwajcarii. Hotel oferuje przepiękne, komfortowe pokoje gościnne. Jego lokalizacja znajduje się bardzo blisko wszelkiego rodzaju sklepów oraz wyciągów narciarskich. Dzięki położeniu w tak dogodnym miejscu jak niesamowite Alpy Szwajcarskie jest w stanie zapewnić niezapomniane wrażenia i wypoczynek na wysokim poziomie w bardzo korzystnej cenie. Podczas pogodnych dni będziesz miał możliwość zjazdu z lodowca pod sam obiekt! Hotel posiada wszelkie udogodnienia, pomagające turystom osiągnąć pełnię relaksu, takie jak centrum odnowy biologicznej, sauna fińska, basen kryty, jacuzzi, łaźnia parowa, cichy pokój do medytacji oraz solarium. Hotel Bergheimat w Saas Grund dysponuje 2 i 3-osobowymi pokojami, wyposażonymi w łazienkę z prysznicem, balkon, radio, telewizję satelitarną, Wi-Fi oraz sejf. Hotel Bergheimat oferuje wyżywienie na wysokim poziomie w przystępnej cenie. Ośrodek z przyjemnością przyjmuje także gości ze zwierzętami, dzięki czemu możesz wypocząć w towarzystwie swojego czworonożnego pupila, nie musząc martwić się o to, jak radzi on sobie pod Twoją nieobecność.

Alpejski krajobraz rodem z baśni

Val Venosta jest malowniczym regionem, łączącym ze sobą trzy kraje: Szwajcarię, Austrię oraz Włochy. Obejmuje on trzy stacje narciarskie. Passo Resia - Belpiano i San Valentino znajdują się po włoskiej stronie tego urokliwego regionu, natomiast stacja Nauders znajduje się po austriackiej stronie Tyrolu. W miasteczku San Valentino mieści się położony zaledwie 250 m od wyciągu hotel Post. W ofercie słynnego z rodzinnej atmosfery obiektu znajdują się 22 komfortowe pokoje, wyposażone w łazienkę i telewizję. Ischgl Silvretta Ski Arena obejmuje 238 km tras, 41 kolejek i wyciągów narciarskich. Jest to największy region narciarski, jaki znajduje się we wschodnich Alpach. Ośrodek narciarski Saas Fee Szwajcaria, nazywany potocznie "Perłą Alp", mieści się na wysokości 1800 m n.p.m. w dolinie Saas. Słowo ''fee'' w języku niemieckim oznacza wróżkę, co znajduje swoje odzwierciedlenie w bajkowym krajobrazie, jaki tworzą tamtejsze zapierające dech w piersiach lodowce. Hotel Bergheimat Szwajcaria jest idealnym miejscem na aktywny wypoczynek dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Przepiękny, malowniczy krajobraz szwajcarskich Alp gwarantuje niezapomniane, inspirujące wrażenia.